Triathlon i zawody biegowe w Górach Stołowych!

Malownicze tereny Kotliny Kłodzkiej u podnóża Gór Stołowych przyciągają biegaczy i triathlonistów, którzy przyjeżdżają tu, by zmierzyć się na trailowych ścieżkach.

W tym roku na amatorów górskich tras czeka mnóstwo atrakcji. Na początku lipca będą mogli wziąć udział w całkiem nowym triathlonie górskim – Garmin Triminator Radków, a we wrześniu w wymagającym biegu górskim – Garmin Ultra Race!
9 lipca 2017 r. Garmin Triminator Radków
Garmin Triminator Radków to pierwsza edycja nowych zawodów triathlonowych w Górach Stołowych, które nazwą nawiązują do kultowego już filmu „Terminator”. Na zawodników czeka pływanie w przepięknie położonym Zalewie Radkowskim, jazda na rowerze szosą „Stu Zakrętów” i bieg szlakami turystycznymi Gór Stołowych!
Wymagający Triminator rozgrywany będzie na trzech dystansach:
Dzień sądu to dystans 1/2 IM: 1,9 km – pływania, 90 km – jazdy na rowerze i 24 km – biegu)
I`ll be back (1/4 IM: 0,95 km – pływania, 45 km – jazdy na rowerze i 10,55 km – biegu) oraz Terminacja (1/8 IM: 0,475 km – pływania, 22,5 km – jazdy na rowerze i 5,275 km – biegu).
Na każdym z trzech dystansów można wystartować indywidualnie lub w trzyosobowej sztafecie triathlonowej, w której jedna osoba płynie, druga jedzie na rowerze, a trzecia biegnie.
Imprezą towarzyszącą Garmin Triminator Radków są przygotowane specjalnie dla najmłodszych zawody biegowe: Triminator Kids. Podobnie jak dorośli, dzieci i młodzież rywalizować mogą na trzech dystansach: 200 m (1-7 lat), 500 m (8-11 lat) oraz 1000 m (12-15 lat).
Więcej informacji i zapisy: http://triminator.pl/

16-17 września 2017 r. Garmin Ultra Race w Radkowie
Bieg górski Garmin Ultra Race w tym roku odbędzie się po raz drugi. Zawodnicy mają do wyboru…
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.