Bilety na Disco MIX w prezencie przy zakupie prenumeraty Gazety Wrocławskiej


Większość z nas z chęcią wraca do hitów z lat młodości, dzięki którym wracają piękne wspomnienia sprzed lat. Do muzyki przypisujemy mnóstwo pozytywnych wspomnień, jednak aby wyzwolić je ponownie będzie nam potrzebny odpowiedni bodziec. DISCO MIX już w piątek, 10 listopada w Hali Stulecia! Bilety normalne za 99 zł, ulgowe za 50 zł. Możecie jednak zdobyć 2 bilety w inny sposób – zakupując cyfrową prenumeratę Gazety Wrocławskiej, otrzymacie 2 bilety w prezencie!
Więcej na ten temat

Rozrywka we Wrocławiu

Wrocław jest jednym z największych ośrodków kulturalnych i intelektualnych w Polsce, o wielowiekowej tradycji. Wrocław został wybrany na Europejską Stolicę Kultury 2016 i Światową Stolicę Książki 2016.

Znajduje się tu spora liczba teatrów, muzeów, kin i galerii sztuki, zapewnia swym mieszkańcom i turystom szeroką ofertę kulturalną – od muzyki dawnej do projektów z obszaru sztuki nowoczesnej. Wizytówką kulturalną Wrocławia stały się festiwale muzyczne o międzynarodowym znaczeniu, m.in. Wratislavia Cantans, Jazz nad Odrą, Przegląd Piosenki Aktorskiej, Thanks Jimi Festival czy mniej znane: Musica Polonica Nova, Forum Musicum i Jazztopad.

Miasto słynie z dużej ilości klubów muzycznych, dyskotek, pubów oraz multi-tapów. Największa ich liczba znajduje się w Rynku i okolicach, a także w Pasażu Niepolda, w estakadzie kolejowej przy ulicach Bogusławskiego i Kolejowej, na Wzgórzu Partyzantów i na Dworcu Świebodzkim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *