Z pociągu zniknęły cztery skrzynie z amerykańską amunicją jadącą na Ukrainę. Policja: zatrzymani nie wiedzieli, co kradną

Trzy osoby zostały zatrzymane w związku z kradzieżą amunicji z pociągu specjalnego na dworcu w Węglińcu koło Zgorzelca (woj. dolnośląskie). Jak dowiedział się dziennikarz tvn24.pl, ze stojącego składu zginęły cztery skrzynie amerykańskiej amunicji, która miała trafić na Ukrainę. Według policji zatrzymani nie wiedzieli, co kradną. – Gdy zorientowali się, co skradli, przestraszyli się, a w obawie przed poważnymi konsekwencjami postanowili porzucić łup – powiedział aspirant Przemysław Ratajczyk z dolnośląskiej policji.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *