Wałbrzych: MONAR z nową lokalizacją

Wałbrzyska poradnia profilaktyczno -konsultacyjna MONAR zmieniła lokalizację. Placówka mieściła się dotychczas w wynajętym budynku przy ul. Matejki. Poszukiwanie nowej siedziby trwały kilka tygodni, w tym czasie działalność poradni była zawieszona. Ostatecznie wybrano lokal przy ul. Browarnej 3, w budynku przychodni zdrowia. 20 marca wznawiamy nasze statutowe działania, czyli udzielanie pomocy osobom uzależnionym i ich rodzinom -mówi szef poradni, Piotr Gałek:

Monar działa w Wałbrzychu od dwóch lat. W tym czasie do poradni zgłosiło się około 600 osób.
 
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *