PŁYTA TYGODNIA: Depeche Mode – ” SPIRIT”

Dwa miesiące, z delikatnym okładem dzielą nas od spektakularnego wydarzenia. Radio Wrocław wraz z kilkorgiem słuchaczy wybierze się na koncert Depeche Mode. Prezentacja płyty rozpoczyna cykl wydarzeń antenowych, które będą towarzyszyć temu co wydarzy się 7.06 w Dreźnie.

Tymczasem słuchamy płyty i rozdajemy jej (deluxe edition) wraz z kolekcjonerskim unikalnym zestawem gadżetów. Do każdej płyty mamy przepiękną spinkę z napisem Depeche Mode. Słuchajcie nas wieczorami !
Depeche Mode – jeden z najważniejszych i najbardziej innowacyjnych zespołów w historii muzyki – w Radiu Wrocław słuchamy nowej, 14. studyjnej płyty Spirit. Nowy materiał grupy ukazał się nakładem należącej do Sony Music wytwórni Columbia 17 marca 2017 roku a promowuje go singiel Where’s The Revolution, udostępniony we fragmencie jeszcze w ub. roku na konferencji prasowej zespołu w Mediolanie.
Spirit to efekt początku współpracy Depeche Mode z producentem Jamesem Fordem z Simian Mobile Disco (odpowiedzialnym za płyty m.in. Foals, Florence & The Machine, Arctic Monkeys) i pierwsza nowa muzyka zespołu od czasu wydanej w 2013 roku i świetnie przyjętej płyty Delta Machine, która zadebiutowała na 1. miejscu oficjalnych zestawień sprzedaży płyt w 12 krajach, także w Polsce. Album zbiera znakomite noty od tych, którzy mieli okazję się z nim zapoznać – Magazyn Q uznał go za „jeden z najmocniej naładowanych energią albumów Depeche Mode od lat”.
W ramach promocji płyty Spirit zespół wyruszy w światową trasę koncertową, dając okazję zarówno nowym, jak wiernym fanom doświadczenia niesamowitych wrażeń, z jakich słynne są jego występy na żywo. Pierwszą, europejską część trasy zobaczy ponad 1,5 miliona widzów na 34 koncertach w 21 krajach. Początek „Global Spirit Tour” odbędzie się 5 maja w Sztokholmie a po serii występów na stadionach Europy grupa…
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *