PAMIĘTNIK ZUZY – ŁOBUZY. SERIA DLA DZIECI

„Wycieczka nad Bałtyk” to już ósma książka o przygodach Zuzy. Wyjątkowo ciekawe połączenie tekstu i grafiki. Podobno naprawdę pozytywnie wymusza samodzielne czytanie! Polecam uwadze zmartwionych rodziców.

Seria w stylu niezapomnianych „Dzienników cwaniaczka”. Przezabawne zapiski dziesięcioletniej Zuzy, której zdarzają się niezwykłe przygody. Znakomite połączenie narracji z komiksem.

Alice PantermüllerPamiętnik Zuzy-Łobuzy. Wycieczka nad BałtykNowośćSeria: Pamiętnik Zuzy-ŁobuzyData wydania: wrzesień 2017Tłumaczenie: Ewa Spirydowicz
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.