Milion złotych nagrody za znalezienie winnego zatrucia Odry

Milion złotych za wskazanie winnego katastrofy ekologicznej.

Jeżeli ktokolwiek posiada informacje mogące doprowadzić do ustalenia sprawców lub potrafi wskazać osoby odpowiedzialne za zanieczyszczenie Odry powinien się zgłosić do najbliższego komisariatu. O nagrodzie poinformowała na Twitterze Polska Policja.

UWAGA❗️WAŻNY KOMUNIKAT❗️ Komendant Główny @PolskaPolicja gen.insp. Jarosław Szymczyk wyznaczył nagrodę w wysokości 1 mln zł (1000000 zł) za wskazanie osoby odpowiedzialnej za zanieczyszczenie rzeki Odra lub posiadającej istotne informacje mogące doprowadzić do ustalenia sprawców! pic.twitter.com/8jje6EcUAc
— Polska Policja ???????? (@PolskaPolicja) August 13, 2022
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *