Strzelał z wiatrówki do kota. Grożą mu trzy lata więzienia

Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt opublikował w piątek nagranie wideo pokazujące nieznanego mężczyznę, który strzela do kota z wiatrówki.

Kobierzycka Policja zatrzymała oskarżonego, został przesłuchany, a broń, która służyła mu do ataku jest już zarekwirowana, mówi podkom. Wojciech Jabłoński:
[audioplayer id=”314557″ src=”/img/articles/122338/Strzelal-z-wiatrowki-do-kota-Groza-mu-trzy-lata-wiezienia-1-62f7bf384899e-1pk.mp3″/]
Mężczyźnie grozi nawet do trzech lat pozbawienia wolności. Po zgromadzeniu wszystkich dowodów to sąd będzie teraz decydował o losach oskarżonego, dodaje podkomisarz.

 
 
 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez DIOZ (@diozpl)
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.