Michał Probierz został trenerem piłkarzy Cracovii. A co ze Śląskiem?

Michał Probierz został trenerem piłkarzy Cracovii. Szkoleniowiec miał być dyrektorem sportowym Śląska, jeśli klub przejąłby Andrzej Kuchar. Czy to zmienia coś w ofercie wrocławskiego biznesmena?

Nasza oferta pozostaje aktualna, choć musi zostać zmodyfikowana – powiedział Radiu Wrocław reprezentujący Andrzeja Kuchara mecenas Piotr Kuriata.
W kolejnym spotkaniu w sprawie przejęcia Śląska mają wziąć udział władze niemieckiej firmy Westmunster, która jest m.in. sponsorem hokejowej reprezentacji Niemiec, a także Infront zajmujący się sprzedażą praw sportowych. Obie firmy współpracują z Andrzejem Kucharem.
Zakończenie rozmów z potencjalnymi inwestorami przewidziane jest na przełom czerwca i lipca. Decyzję w sprawie sprzedaży akcji Śląska Rada Miasta ma podjąć 6 lipca
Nowy sezon piłkarskiej ekstraklasy rozpocznie się 14 lipca.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *