KPR Jelenia Góra lepszy od Olimpii-Beskid Nowy Sącz

W meczu 30. kolejki Superligi piłkarek ręcznych dolnośląski zespół wygrał na wyjeździe 27:26.

To było spotkanie dwóch najgorszych drużyn najgorszych drużyn rozgrywek. KPR odniósł siódme zwycięstwo w sezonie i z 15 punktami pozostaje na przedostatnim miejscu w tabeli. Spotkanie w Nowym Sączu było jedynym dzisiejszym w grupie spadkowej. Jutro KPR Kobierzyce zagra na wyjeździe o 18:00 z Piotrcovią. W innym starciu na dole ligi AZS AWFiS Gdańsk podejmie UKS PCM Kościerzyna.
W grupie mistrzowskiej Start Elbląg wygrał na wyjeździe z Pogonią Baltica Szczecin 27:25, a Vistal Gdynia pokonał w Koszalinie tamtejszy AZS 30:21. Zespół z Trójmiasta z 46 punktami jest liderem Superligi. Dwa „oczka” mniej ma Metraco Zagłębie Lubin, które jutro podejmie w szlagierze rozgrywek trzeci w tabeli MKS Selgros Lublin (43 punkty). Początek spotkania o 17:00.
 
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *