Korki na dolnośląskich drogach. Tłok na A4 i S8

Spore utrudnienia na głównych trasach regionu. Kilkanaście kilometrów ma korek na autostradzie w stronę Katowic. Błyskawicznie również rośnie sznur samochodów na S8 do Warszawy.

Na 134 kilometrze przed Kątami Wrocławskimi zderzyły się dwa auta, ranne zostały 2 osoby. Zablokowany jest prawy pas w kierunku Katowic. Utworzył się zator, który ma 11 kilometrów. Zaczyna się już na węźle Kostomłoty.
Problemy też na S8 koło węzła Łozina w kierunku Warszawy. Tam zderzyły się 3 samochody. Zablokowany jest lewy pas. Korek ma 3 kilometry.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *