Grzegorz Niciński nowym trenerem Chrobrego Głogów

44-letni szkoleniowiec zastąpił na tym stanowisku Ireneusza Mamrota, który oficjalnie został przedstawiony jako trener Jagiellonii Białystok. Niciński z dolnośląskim klubem podpisał roczną umowę.

Niciński do kwietnia tego roku był trenerem Arki Gdynia, z którą uzyskał awans do finału Pucharu Polski, a wcześniej awansował z nią do Ekstraklasy. To jego największe osiągnięcie w karierze. Tej trenerskiej, bo jako zawodnik dwukrotnie zostawał mistrzem Polski w barwach Wisły Kraków. Wcześniej prowadził Gryf Wejherowo, a ten zespół poprowadził do drugiej ligi i ćwierćfinału PP.
Grzegorz Niciński zostanie zaprezentowany podczas planowanej po 20 czerwca konferencji prasowej.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *