W nocy 0°C, w dzień maksymalnie do 6°C [PROGNOZA]

W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Możliwe przelotne opady deszczu. Temperatura minimalna od 0°C do 2°C. Wiatr przeważnie słaby, z kierunków północnych. W dzień zachmurzenie także duże z większymi przejaśnieniami. Okresami opady deszczu. Temperatura maksymalna od 4°C do 6°C. Wiatr umiarkowany, okresami dość silny i porywisty, północno-wschodni.
W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1000 m n.p.m.) okresami opady śniegu. Temperatura od -6°C do -4°C. Wiatr dość silny i silny, z kierunków północnych.
Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *