Skalniak-Sójka mistrzynią Polski w jeździe indywidualnej na czas

Zawodniczka grupy ATOM Deweloper Posciellux.pl Wrocław wywalczyła złoto w Leoncinie.

Agnieszka Skalniak-Sójka z grupy ATOM Deweloper Posciellux.pl Wrocław zdobyła w Leoncinie tytuł mistrzyni Polski w kolarskiej jeździe indywidualnej na czas. Na 23-kilometrowej trasie wyprzedziła tylko o 14 setnych sekundy Martę Lach. Brązowy medal wywalczyła Marta Jaskulska, która straciła do dwóch najlepszych zawodniczek 28 sekund.
Brąz wśród kobiet w kategorii do lat 23 zdobyła inna zawodniczka wrocławskiej grupy Dominika Włodarczyk.
Trasa czasówki, ze startem i metą w Leoncinie, prowadziła pętlami po terenach Puszczy Kampinoskiej.