Dobra passa Tomasza Bednarka w Libercu trwa

W czeskiej miejscowości odbywa się Challenger ATP. Tenisista Omegi Smolec i Holender David Pel awansowali dziś do półfinałów debla.

Polsko-holenderski duet pokonał w ćwierćfinale reprezentantów gospodarzy Dominika Kellovsky’ego i Robina Stańka 6:3, 7:5. Spotkanie trwało godzinę i 10 minut.
Także w pierwszym meczu turnieju Bednarek i Pel pokonali Czechów. Wtedy po 60 minutach odprawili Marka Gengela i Petra Michneva 6:2, 6:3.
O awans do finału Polak i Holender zagrają z lepszym w argentyńsko-niemieckiej rywalizacji: Juan Ignacio Galarza – Agustin Velotti kontra Gero Kretschmer – Andreas Mies. Ten mecz zaplanowano dopiero na jutro.
 
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *