Noc z Designem 2017. Te meble są niezwykłe! [ZDJĘCIA]


Tegoroczna, dziewiąta już edycja Nocy z Designem organizowana była pod hasłem #Zwolnij. Czy to mozliwe, by jednocześnie zwolnić i podążać za trendami designu? Projektanci, także przez swoje najnowsze prace, nawoływali wczoraj do trenowania uważności oraz zastąpienia tanich produktów tymi droższymi, ale bardziej trwałymi. W nocy z 22 na 23 czerwca w Domarze przy ul. Braniborskiej mogliśmy oglądać prace znanych polskich projektantów.
Więcej na ten temat

Rozrywka we Wrocławiu

Wrocław jest jednym z największych ośrodków kulturalnych i intelektualnych w Polsce, o wielowiekowej tradycji. Wrocław został wybrany na Europejską Stolicę Kultury 2016 i Światową Stolicę Książki 2016.

Znajduje się tu spora liczba teatrów, muzeów, kin i galerii sztuki, zapewnia swym mieszkańcom i turystom szeroką ofertę kulturalną – od muzyki dawnej do projektów z obszaru sztuki nowoczesnej. Wizytówką kulturalną Wrocławia stały się festiwale muzyczne o międzynarodowym znaczeniu, m.in. Wratislavia Cantans, Jazz nad Odrą, Przegląd Piosenki Aktorskiej, Thanks Jimi Festival czy mniej znane: Musica Polonica Nova, Forum Musicum i Jazztopad.

Miasto słynie z dużej ilości klubów muzycznych, dyskotek, pubów oraz multi-tapów. Największa ich liczba znajduje się w Rynku i okolicach, a także w Pasażu Niepolda, w estakadzie kolejowej przy ulicach Bogusławskiego i Kolejowej, na Wzgórzu Partyzantów i na Dworcu Świebodzkim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *