Zbrodnia we Wrocławiu. 45-letnia kobieta i jej partner nie żyją

Podwójne zabójstwo, czy rozszerzone samobójstwo we Wrocławiu? Prokuratura bada sprawę znalezienia dwóch ciał w jednym z mieszkań.

Dzisiaj przed południem w jednym z mieszkań przy ulicy Augustowskiej we Wrocławiu znaleziono dwa ciała. Na miejscu cały czas działają policyjni technicy i biegli patolodzy.
Prokuratura nie chce udzielać informacji na ten temat. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że ofiara to około 45-letnia kobieta i jej partner, którzy mieszkali razem. Okolicznym sąsiadom znani byli z tego, że lubili imprezować. Nie wiadomo jednak, co było przyczyną śmierci.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *