Patricia Matieli w kadrze Brazylii

Piłkarka ręczna Metraco Zagłębia ma szansę zagrać w Igrzyskach Panamerykańskich.

Patricia Matieli po raz kolejny znalazła się w kadrze Brazylii. Ze swoją reprezentacją rozgrywająca Metraco Zagłębia Lubin weźmie udział w pierwszym zgrupowaniu, przygotowującym do Igrzysk Panamarykańskich 2019.
XVIII Igrzyska Panamerykańskie to multidyscyplinarne zawody sportowe, które rozegrane zostaną od 26 lipca do 11 sierpnia 2019 roku w stolicy Peru – Limie. W rozgrywkach piłki ręcznej kobiet Brazylia jest jednym z głównych kandydatów do mistrzostwa Igrzysk.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *