Mateusz Praszelik blisko Śląska Wrocław

Pomocnik przebywa w klubie na testach medycznych.

Były piłkarz Legii Warszawa Mateusz Praszelik przechodzi testy medyczne w Śląsku Wrocław i jeżeli wypadną one pomyślnie, podpisze czteroletni kontrakt.
Praszelik ostatnio bronił barw Legii, ale nie przedłużył wygasającej z końcem czerwca umowy i został wolnym zawodnikiem. 19-latek w kończącym się sezonie wystąpił w 5 meczach ekstraklasy.
Wcześniej Śląsk pozyskał dwóch nowych piłkarzy – pomocnika Radomiaka Rafała Makowskiego i bramkarza Chrobrego Głogów Michała Szromika.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *