Kapitan golfowych mistrzów Polski był gościem Radia Wrocław [POSŁUCHAJ]

W „Popołudniu Kibica” rozmawialiśmy z Patrykiem Jabłońskim z Toya Golf Wrocław. Dolnośląski zespół po raz trzeci z rzędu został mistrzem Polski.

Jak zdominować rywalizację na krajowym podwórku? Czy gra na własnym polu była dużym ułatwieniem podczas mistrzostw Polski? Czy golf to faktycznie elitarny i drogi sport? A także o tym czy wrocławianin Adrian Meronk ma szansę zostać jednym z najlepszym golfistów świata rozmawialiśmy z kapitanem mistrzów Polski Patrykiem Jabłońskim.
POSŁUCHAJ ROZMOWY:

 
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *