Wrocław. Ruszyły żniwa na plantacji konopi. Szukają pracowników…


Uprawy konopi z plantacji we wsi Kryształowice niedaleko Wrocławia są już gotowe do zbiorów. Są chętni do pomocy przy zbiorach?
Więcej na ten temat

Rozrywka we Wrocławiu

Wrocław jest jednym z największych ośrodków kulturalnych i intelektualnych w Polsce, o wielowiekowej tradycji. Wrocław został wybrany na Europejską Stolicę Kultury 2016 i Światową Stolicę Książki 2016.

Znajduje się tu spora liczba teatrów, muzeów, kin i galerii sztuki, zapewnia swym mieszkańcom i turystom szeroką ofertę kulturalną – od muzyki dawnej do projektów z obszaru sztuki nowoczesnej. Wizytówką kulturalną Wrocławia stały się festiwale muzyczne o międzynarodowym znaczeniu, m.in. Wratislavia Cantans, Jazz nad Odrą, Przegląd Piosenki Aktorskiej, Thanks Jimi Festival czy mniej znane: Musica Polonica Nova, Forum Musicum i Jazztopad.

Miasto słynie z dużej ilości klubów muzycznych, dyskotek, pubów oraz multi-tapów. Największa ich liczba znajduje się w Rynku i okolicach, a także w Pasażu Niepolda, w estakadzie kolejowej przy ulicach Bogusławskiego i Kolejowej, na Wzgórzu Partyzantów i na Dworcu Świebodzkim.

Jedno przemyślenie nt. „Wrocław. Ruszyły żniwa na plantacji konopi. Szukają pracowników…

  1. Trzeba zrobic porzadek z ta gangsterka panow ze zgorzelca w siechnicy ktorzy uprawiaja pomidory! Absolutnie prosze wydac zakaz strzelania z armatek w chmury!!! TO NIE ROSJA!!!! Czasy panow juz dawno sie skonczyly. Kazdy moze prowadzic biznes ale kazdy musi jednakowo sie podporzadkowac ogolnym prawa I obowiazka!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *