Przygody Koziołka Matołka we Wrocławiu [GDZIE? KIEDY?]


„W Pacanowie kozy kują…”, ale tym razem Koziołek Matołek wybrał się do Wrocławia. Jakie czekają Go przygody? Kogo spotka?
Tego wszystkiego będzie można się dowiedzieć już 9 listopada o godz. 17.00 w klubokawiarni Hopa Opa – kawa i zabawa.
Zapraszamy najmłodszych wraz z opiekunem na przedstawienie w wykonaniu niezawodnej Pani Teatrzyk.
Cena biletu rodzic + dziecko 30 zł. Piątek od 17:00 do 17:30, HOPA OPA kawa i zabawa, ul. Barskich 13, Wrocław
Więcej na ten temat

Rozrywka we Wrocławiu

Wrocław jest jednym z największych ośrodków kulturalnych i intelektualnych w Polsce, o wielowiekowej tradycji. Wrocław został wybrany na Europejską Stolicę Kultury 2016 i Światową Stolicę Książki 2016.

Znajduje się tu spora liczba teatrów, muzeów, kin i galerii sztuki, zapewnia swym mieszkańcom i turystom szeroką ofertę kulturalną – od muzyki dawnej do projektów z obszaru sztuki nowoczesnej. Wizytówką kulturalną Wrocławia stały się festiwale muzyczne o międzynarodowym znaczeniu, m.in. Wratislavia Cantans, Jazz nad Odrą, Przegląd Piosenki Aktorskiej, Thanks Jimi Festival czy mniej znane: Musica Polonica Nova, Forum Musicum i Jazztopad.

Miasto słynie z dużej ilości klubów muzycznych, dyskotek, pubów oraz multi-tapów. Największa ich liczba znajduje się w Rynku i okolicach, a także w Pasażu Niepolda, w estakadzie kolejowej przy ulicach Bogusławskiego i Kolejowej, na Wzgórzu Partyzantów i na Dworcu Świebodzkim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *