Życzenia na Wielkanoc (SMS na Wielkanoc, WIERSZYKI)

Życzenia na Wielkanoc – wyszukaliśmy dla Was w sieci ciekawe i poważne życzenia wielkanocne. Jest też kilka wierszyków i SMSy na święta.

Przed nami Wielkanoc – najważniejsze święta w tradycji chrześcijańskiej, upamiętniające zmartwychwstanie Jezusa. Nie namawiamy oczywiście do wysyłania gotowych życzeń wielkanocnych – gdy jednak, w ferworze przygotowań, nie macie nawet chwili, by wymyślić coś prosto od serca, podpowiadamy, jakich słów użyć, składając najbliższym życzenia. A może nasza ściąga zainspiruje Was do stworzenia własnych życzeń wielkanocnych?
Życzenia na Wielkanoc
Niech gromkie Alleluja będzie dla całej Waszej rodzinyzwiastunem zwycięskiej miłości i niezłomnej wiary.Niech pogoda ducha będzie z Wami każdego dnia,a radość serca nie opuszcza nawet na chwilę
****
Pisanki skradły słońcu kilka złotych promieni,teraz ich jasny blask niech Wasz dom rozpromieni.Niech nadchodzące święta wielkanocneprzyniosą pogodę ducha,wiele szczęścia i radości…
****
Gdy będzie wreszcie Wielkanocny poranekOby spełniły się życzenia kolorowych pisanek…Mazurków przepysznych, bazi srebrzystych,Zająca na bogato i baranków puszystych.Rodzinnego nastroju, biesiady obfitej,Lukrowej babki, a w poniedziałek – głowy wodą zmytej!
****
Życzenia przepięknych Świąt Wielkanocnych, przepełnionych nadzieją i pełnych wiary w sens życia życzą…
****
Alleluja, Alleluja, piękny i radosny nam dziś dzień nastał, bo Chrystus zmartwychwstał. Z wiarą i ufnością patrzcie zatem i Wy w przyszłość. Z pozdrowieniami…
A teraz życzenia na Wielkanoc od Eleni. Pamiętacie jeszcze tę piosenkę?

Zabawne życzenia na Wielkanoc, SMSy i wierszyki na Wielkanoc
Z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzę Ci:uśmiechów bez…
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *