Zrób sobie selfie i walcz o bak paliwa od Najlepszego Radia 2017 roku!

Bak paliwa od Radia Wrocław w nowej odsłonie!

Rozwiązywaliście już zaskakujące zagadki (dlaczego włazy do studzienek są okrągłe), szukaliście najweselszego wydarzenia w swoim życiu (tu – w różnych kontekstach – pisaliście nam o swoich teściowych), dawaliście nietypowe imiona zwierzakom (pies o imieniu „Ugryź” ugryzł nasze serca) i składaliście życzenia (o znów teściowe! 😉 ).
Teraz będzie prościej!
Dzięki Wam – Słuchaczom Radia Wrocław – zostaliśmy uznani za Najlepszą Stację 2017 roku w Europie przez European Radio Show. Chcielibyśmy pokazać, komu to zawdzięczamy, a w Radiu to słuchacze są najważniejsi.

Radio Wrocław Najlepsze w 2017 roku

Dlatego Najlepsze Radio 2017 szuka Najlepszego Radiowego Selfie 2017. Czekamy na Wasze zdjęcia z radiem. Może być na pierwszym lub drugim planie, może być samochodowe, słuchawkowe, stacjonarne. A może ktoś zdobędzie Chełmiec albo Ślężę i pstryknie sobie fotkę z nadajnikiem? Pokażcie nam jak słuchacie Radia Wrocław!!
Zdjęcie wyślijcie nam za pomocą aplikacji „Radio Wrocław” – darmowa i do ściągnięcia w sklepach Androida, Iphona i WindowsPhona. Albo po prostu mailem na: studio@radiowroclaw.pl
Możecie też przesłać zdjęcia przez profil Radia Wrocław na Facebooku.
Koniecznie się nam przedstawcie! Napiszcie w mailu lub tytule załącznika:

jak macie na imię,
z jakiej miejscowości do nas piszecie,
zostawcie numer telefonu byśmy mogli zadzwonić z dobrą informacją, że zdobyliście bak paliwa.

Codziennie będziemy do kogoś z Was dzwonić około godz. 17.30. Nasz popołudniowy duet Magda Bajor i Piotr Pietraszek przyjrzy się zdjęciom. Te najlepsze…
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *