Zobacz, jak słuchacze Radia Wrocław bawili się na koncercie Depeche Mode! [FILMY]

Kierunek – Drezno. To właśnie tam zabraliśmy pięcioro słuchaczy Radia Wrocław, którzy wygrali bilety na koncert Depeche Mode!

Bolące nogi, zdarte gardła i… prawdziwa przygoda. Nasi słuchacze wczoraj przez cały dzień mieli w głowach jeden cel – być na Depeche Modę w Dreźnie i zatańczyć do ich hitów. Udało się to podwójnie, bo nie tylko byli na koncercie, ale też udało im się zobaczyć na żywo z bliska 2/3 składu gdy ten opuszczał hotel.
– Niesamowity show!
– Wszyscy jesteśmy pod ogromnym wrażeniem przede wszystkim kondycji całej trójki z Depeche Mode
– Teraz trochę boli nas gardło, bo wszyscy krzyczeli i śpiewali!
– Było wspaniale!

Tak nasi słuchacze podsumowali koncert Depeche Mode. Zapraszamy was do obejrzenia fotorelacji nie tylko z występu legendarnej grupy, ale i z całej wycieczki koncertowej grupy Radia Wrocław do Drezna.
– Takich chwil się nie zapomina – mówi Ania, jedna z posiadaczek biletu, który zdobyła na naszej antenie:

Nikt z nich nie przypuszczał, że całe widowisko potrwa ponad dwie godziny, a Dave i spółka zrobią take show. – Zmęczeni, ale szczęśliwi – przyznawali chwilę po ostatnich dźwiękach Personal Jesus kończącego koncert:

To już drugi koncert na który zabraliśmy słuchaczy Radia Wrocław. Kilka tygodni temu w Berlinie bawiliśmy się w rytmach muzyki Bruno Marsa.
 

Zanim weszliśmy na płytę główną musieliśmy odstać swoje w kolejce:

Nasi słuchacze mieli to szczęście, że zobaczyli Depeche Mode zanim jeszcze pojawili się na scenie. Przed hotelem mieliśmy ich na wyciągnięcie ręki:

Do Drezna dojechaliśmy przed 15:00:

Pierwsze kilometry trasy minęły nam bardzo szybko:

Tuż przed wyjazdem nasi słuchacze…
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *