Znamy sponsora głównego The World Games 2017

Firma Kaufland Polska została sponsorem głównym Igrzysk Sportów Nieolimpijskich. Ważnym elementem współpracy ma być promowanie wśród kibiców zdrowych nawyków żywieniowych. Z podpisania umowy zadowolony był prezes World Games Marcin Przychodny.

Umowę w tej sprawie podpisali dziś prezes World Games Marcin Przychodny i wiceprezes Kaufland Polska Marcin Łojewski, który mówił dlaczego jego firma zdecydowała się na współpracę z World Games.

Wiadomo już też, że prawa do transmisji Igrzysk Sportów Nieolimpijskich nabyła niemiecka telewizja Sport 1. Kolejnych sponsorów World Games mamy poznać w najbliższych tygodniach.
POSŁUCHAJ CAŁEJ RELACJI:
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *