Znamy plan przygotowań piłkarzy Zagłębia Lubin do rundy wiosennej

„Miedziowi” formę będą szlifować w Lubinie oraz podczas zgrupowania w Turcji.

Trener Martin Sevela zdecydował, że zespół po świąteczno-noworocznej przerwie wróci do pracy 8 stycznia. Przez dwa kolejne dni zostaną przeprowadzone badania i testy wydolnościowe. 17 stycznia zespół wyleci na obóz przygotowawczy do tureckiego Belek. Tam zmierzy się z czterema rywali z których najmocniejszym jest Dinamo Moskwa. Pozostałymi rywalami będą rumuński Universitatea Craiova, czeski MFK Karvina i bułgarski Beroe Stara Zagora.
Plan przygotowań:8 stycznia – powrót do treningów9-10 stycznia – badania i testy wydolnościowe17-31 stycznia – obóz przygotowawczy w Turcji (Belek)20 stycznia – sparing (Dynamo Moskwa)23 stycznia – sparing (Universitatea Craiova)27 stycznia – sparing (MFK Karvina)30 stycznia – sparing (Beroe Stara Zagora)8-9 lutego – mecz 21. kolejki PKO Ekstraklasy z Piastem Gliwice
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *