Zespół Ok.no zwycięzcą Muzycznej Bitwy Radia Wrocław! [ZDJĘCIA, WIDEO]

I wszystko jasne! Za nami wielki finał dwunastej edycji Muzycznej Bitwy Radia Wrocław!

Publiczność, która wypełniła Salę Koncertową Radia Wrocław po brzegi, jako zwycięzcę wskazała grupę Ok.no. Zespół odebrał czek na 10 tysięcy złotych.

– Ok.no! Hurra! Wygrali! Bardzo nam się podobał koncert. Bardzo dobre zespoły występowały dzisiaj, wyrównany poziom. Atmosfera i klimat świetne – oceniali fani tuż po zakończeniu koncertu:

– Czujemy się znakomicie, emocje jeszcze buzują, są na wysokim poziomie. Trudno uwierzyć, że się zwycięża. Chyba dzisiaj nie pójdziemy spać, całą noc będą i zabawa i impreza – mówili po ogłoszeniu werdyktu muzycy zespołu:

Drugie miejsce zajęła formacja Distant Nights, a trzecie Uvaga.
Zobacz, co działo się dziś w Sali Koncertowej Radia Wrocław:

Co roku nasz konkurs pokazuje, jak wiele dzieje się we wrocławskiej i dolnośląskiej muzyce. Pojawia się coraz więcej gatunków, stylów, od rockowych brzmień przez blues, soul i funk po elektronikę i pop. Do każdej Bitwy zgłasza się kilkadziesiąt zespołów, po przejściu przez kolejne, niełatwe etapy w finale zostaje już tylko czwórka i to oni toczą ostateczny bój o zwycięstwo. Wszystkie finały budzą ogromne emocje, ale panuje świetna atmosfera, a licznie zgromadzona publiczność wyjątkowo życzliwie przyjmuje młode i – co zrozumiałe – mocno zestresowane zespoły.

Po każdej edycji Muzycznej Bitwy zostaje wiele dobrych utworów, które goszczą potem na naszej playliście. Przypomnijmy niektóre z nich – oto top 5 Muzycznej Bitwy:
5) „Anioły” Noff
Na piątej pozycji znaleźli się zwycięzcy pierwszej, historycznej edycji Bitwy….
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *