Zderzenie trzech aut na trasie S3. Są utrudnienia

Trzy samochody osobowe zderzyły się na trasie S3, w kierunku Zielonej Góry, między Lubinem, a Polkowicami. Na miejscu są spore utrudnienia. Na szczęście nikt nie został ranny.

Auta zderzyły się między zjazdami na Lubin i Polkowice. Zablokowany jest pas prawy i środkowy. Ruch odbywa się pasem lewym na jezdni w kierunku Zielonej Góry. Na jezdni w kierunku Bolkowa ruch odbywa się bez utrudnień. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 22, w niedzielę 29 stycznia.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *