Zderzenie dwóch busów na A4. Są ranni [AKTUALIZACJA]

Dwa busy zderzyły się na autostradzie A4. Do wypadku doszło niedaleko węzła Pietrzykowice, na pasie drogi w kierunku Zgorzelca. Zablokowane były oba pasy ruchu w kierunku Zgorzelca. W niedzielę, przed godziną 22, zakończyły się wszystkie utrudnienia na tej trasie.

Ranne zostały dwie osoby. W tym miejscu, przez kilka godzin, tworzyły się spore zatory.
To nie jedyne problemy na autostradzie A4. na wysokości Jadwisina, także na pasie drogi w kierunku Zgorzelca doszło do awarii samochodu ciężarowego. Auto blokowało jeden pas.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *