Zamieszani w Kulturę z Anją Sei [WIDEO]

Anja Sei to wokalistka, raperka, kompozytorka i autorka tekstów związana z wrocławską sceną muzyczną. Występowała z zespołem Pajujo i grała supporty m.in. przed Dodą, Virgin, Kasią Kowalską, Kamilem Bednarkiem, Krzysztofem Zalewskim i Joss Stone.

„Gdy słucham jej głosu, to jestem spokojny o młode pokolenie polskich artystów” – m.in takie komentarze usłyszeć można wśród odbiorców jej muzyki. W niedziele przedpołudnie nie tylko rozmawialiśmy o tym, jak Anja opracowuje swoje kompozycje i ile czasu dziennie poświęca na swój warsztat, ale też specjalnie dla Was zagraliśmy na żywo piosenki, będące częścią jej repertuaru. A oto efekty! 
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *