Wyjazdowe czwartki Radia Wrocław: Jedziemy do Środy Śląskiej [FOTO, FILM]

Byliśmy już m.in. w Zgorzelcu, Złotoryi, Obornikach Śląskich, Jaworze i Wałbrzychu. Ostatni wyjazdowy czwartek spędzimy w Środzie Śląskiej.

Nasze wozy zaparkują w Środzie Śląskiej w samo południe. Zaczniemy od godzinnej audycji Marka Obszarnego – Reakcja 24. Zapytamy przedstawicieli Urzędu Miejskiego o sprawy, które są dla Was najważniejsze i postaramy rozwiązać problemy, które trapią mieszkańców miasta. 
Od godziny 13. program popołudniowy poprowadzi dla Was Michał Hamburger, a po nim radiowe stery przejmie Piotr Pietraszek.
Na miejscu będziecie mogli przyjrzeć się z bliska, jak wygląda nasza praca. Ale to nie wszystko! W każdym mieście, które odwiedzamy na naszym wakacyjnym szlaku, organizujemy mnóstwo zabaw i konkursów – nie tylko dla najmłodszych! Tak samo będzie także w Środzie Śląskiej.

 A tak było tydzień temu w Wałbrzychu.
 
 
 

 

 
Na placu Magistrackim mogliście posłuchać zespołu Silent Live.

Za to w Jaworze, mimo żaru lejącego się z nieba, dzieciaki zapragnęły pograć w piłkę nożna. Bramki zrobiliśmy z leżaków, a w rolę sędziego i komentatora spotkania wcielił się niezawodny Piotr Pietraszek:

ZOBACZ, JAK BAWILIŚMY SIĘ W JAWORZE:
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *