Wygrana Kubota i Melo w turnieju ATP Finals

Zawodnik Krzyckiego Klubu Tenisowego i Brazylijczyk udanie rozpoczęli ostatni turniej w sezonie.

Łukasz Kubot z Krzyckiego Klubu Tenisowego i Marcelo Melo od zwycięstwa rozpoczęli rywalizację w kończącym sezon turnieju ATP Finals w Londynie. Polsko-brazylijski duet w pierwszym grupowym spotkaniu wygrał z Chorwatem Ivanem Dodigiem i Hiszpanem Marcelem Granollersem 7:6 i 6:4.
W innym spotkaniu tej grupy Amerykanie Bob i Mike Bryanowie wygrali z Brytyjczykiem Jamie Murrayem i Brazylijczykiem Bruno Soaresem 7:5, 6:7 i 10:8.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *