”Wspaniały artysta, wspaniały koncert” – Michał Bajor wystąpił Radiu Wrocław

Michał Bajor, choć trudno w to uwierzyć, wzrusza nas i czaruje swoim śpiewem już od ponad 40 lat. Dziś artysta wystąpił w Sali Koncertowej Radia Wrocław.

Michał Bajor, zaczarował publiczność zgromadzoną w Sali Koncertowej Radia Wrocław. Zabrzmiały przede wszystkim utwory z 19. płyty artysty: „Moja miłość” stworzonej wspólnie z Wojciechem Młynarskim. Słuchacze, po koncercie, zgodnie przyznali, że było to wydarzenia magiczne:- Cudownie, rewelacyjnie, ekstra! Byłam pierwszy raz, prawdziwa kultura! – takie głosy można było usłyszeć tuż po zakończeniu występu artysty
– Wspaniały artysta, wspaniały koncert, wspaniałe piosenki, polecamy serdecznie. Ogromne emocje, łzy wzruszenia. Rewelacyjnie, jak zawsze. Przyjechaliśmy z Gorzowa. Wszystko było – opowiadali uczestniczy koncertu

„Moja miłość” to 19. płyta w jego dyskografii i zarazem trzecie spotkanie mistrza interpretacji z mistrzem słowa – Wojciechem Młynarskim. Pod materiałach „Od Piaf do Garou” i „Moje podróże” przyszedł czas na zbiór 17 najpiękniejszych piosenek o miłości, wydany z wytwórnią Sony Music Poland. Większość z nich to wielkie przeboje, trwale zapisane w historii polskiej muzyki rozrywkowej i sercach kilku pokoleń słuchaczy – by wymienić tylko „Prześliczną wiolonczelistkę”, „Odkryjemy miłość nieznaną”, „Ach życie kocham cię nad życie” czy „Nie ma jak u mamy”.
POSŁUCHAJ RELACJI EWY ZAJĄC:

ZOBACZ TAKŻE: Michał Bajor w Sali Koncertowej Radia Wrocław (ZDJĘCIA)
Najbliższe wydarzenie w Sali Koncertowej Radia Wrocław już 13 maja, będzie to Teatr Piasku Tetiany Galitsyny. Zobaczymy spektakl „Mały Książę”
 
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *