Wrocławskie lotnisko docenione przez biznesmenów

Podróżni uznali, że jest to najlepszy port regionalny w Polsce

Już po raz czwarty z rzędu Port Lotniczy Wrocław otrzymał prestiżową nagrodę Business Traveller Award. Wyróżnienie wręczono w Warszawie na uroczystej gali.
Biznesmeni oceniali siatkę połączeń, godziny rejsów, standardy obsługi i specjalne udogodnienia dla osób podróżujących w interesach.
Business Traveller Award to jedna z najbardziej prestiżowych nagród świata podróży i biznesu – dla najlepszego lotniska regionalnego. Pierwszy raz wrocławski port otrzymał Business Traveller Award za 2013 rok.

 
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *