Wrocławski startup stworzył aplikację dla brytyjskiej Partii Pracy

Firma Meeting Application dostała dwa tygodnie, by opracować narzędzie, które z powodzeniem zostało użyte podczas czterodniowej konferencji tej partii w Brighton i przyciągnęło uwagę światowych mediów.

To aplikacja „której celem jest zmienienie wojowników z Twittera w realną siłę polityczną” – tak prestiżowy magazyn „Wired” pisze o narzędziu stworzonym przez wrocławską firmę dla Partii Pracy. Startup Meeting Application opracował aplikację, która z powodzeniem została zastosowana podczas czterodniowej konferencji tej partii w Brighton. Ale wrocławianie pracowali już także dla partii politycznych z Włoch, Komisji Europejskiej, czy jednej z największych organizacji humanitarnych na świecie – CARE:

– Przedstawiciele CARE wyjeżdżają np. do Kenii, w ten sposób ta grupa ludzi komunikuje się poprzez naszą aplikację. Jest tam zawsze plan naszego wyjazdu, miejsca docelowe. Ciężko się zgubić- tłumaczy Adrian Czyczerski, właściciel Meeting Application.
Firma istnieje na rynku od czterech lat. Oferuje aplikacje mobilne, która pozwalają na obsługę konferencji, eventów czy targów. Dlaczego właśnie ich narzędzie wybierają najwięksi z największych?

– Nasze oprogramowanie pozwala samodzielnie stworzyć taką aplikację, samodzielnie ją przetestować. Klient w 100 procentach jest świadomy, wie co kupuje – dodaje Czyczerski.
Brytyjski „The Guardian” przekonuje, że produkt jest tak dobry, że będzie nadal używany przez Partię Pracy.

Hello everyone! How are you doing? Because we are great! We’ve just been featured by @WiredUK 🙂 #eventprofs #appshttps://t.co/jOof1PQ1fl
— Meeting Application (@Meeting_App) 28 września 2017

 
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *