Wrocławska Fontanna Multimedialna dla dorosłych? To tylko prima aprilis

To pomysł Radia Wrocław i Hali Stulecia, zarządzającej obiektem, na 1 kwietnia. W naszym newsie na prima aprilis mówiliśmy, że wrocławianie w ramach widowiska zobaczą „erotykę w dobrym tonie”.

Erotyka na fontannie multimedialnej. Hala Stulecia zarządzająca popularnym obiektem na wrocławskiej pergoli chce do znanych już wieczornych pokazów wprowadzić erotykę. To propozycja tylko dla pełnoletnich widzów, którzy będą mogli zobaczyć ją w każdy weekend po 23.00 – taką wiadomość podaliśmy Wam 1 kwietnia. Oczywiście w ramach primaaprilisowego żartu.
Nabierał was także skarbnik miasta i przewodniczący rady nadzorczej Hali Stulecia Marcin Urban, który mówił, że przygotowania trwały wiele miesięcy i udało się zebrać bogaty materiał:

– Jest spory materiał przygotowany. Myślimy tutaj o fotografiach, o rzeźbach, stawiamy na sztukę, bardzo nam zależy, żeby ten poziom był jak najwyższy. Będziemy na pewno oczekiwali, żeby ci lokalni artyści mogli zaprezentować swoje prace. To jest bardzo dobry pomysł – mówi Marcin Urban.
Specjalne pokazy miałyby odbywać się na kurtynie wodnej w stosownej atmosferze czerwonych świateł w weekendy po 23.00. Prezes Hali Stulecia Andrzej Baworowski (również podszedł do tematu z poczuciem humoru) podkreślał, że pokazy są przeznaczone będą wyłącznie dla widzów dorosłych:

– Przyjęliśmy, że pewne obszary życia ludzkiego nie są dostępne dla każdego. Wyobrażamy sobie, że w takiej nocnej atmosferze znakomicie będą mogły wyglądać najbardziej ciekawe, odważne, akty damskie, par, nie boję się użyć słowa erotyka – mówi Andrzej Baworowski.
Co o tym pomyśle sądzili wrocławianie? Posłuchajcie:

 
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *