Wrocław: z okradania firmy żyli lepiej niż z wypłaty

Nawet 15 lat w więzieniu mogą spędzić młodzi mężczyźni, którzy okradali firmę, w której byli zatrudnieni. Podejrzani w wieku od 22 do 30 lat z magazynu firmy mieszczącej się w Bielanach Wrocławskich kradli nośniki z oprogramowaniem komputerowym, które następnie sprzedawali na portalach aukcyjnych. Część z nich przyznała, że na swojej nielegalnej działalności zarabiali więcej, niż z pensji wypłacanej przez właściciela spółki. [czytaj więcej]
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *