Wrocław szuka wolontariuszy. W zamian bezpłatne bilety

Wspieraj Wrocław, dostaniesz darmowe wejściówki – miasto już po raz czwarty rusza z akcją, która ma zachęcić do wolontariatu. Rekrutacja trwa do końca marca. Zapisać się może każdy – pod warunkiem, że jest pełnoletni. Chodzi o to, by przez pół roku wspierać działania miejskie – w sumie przepracować trzeba minimum 80 godzin. Warto spróbować, bo w zamian za prace na rzecz innych dostaje się pakiet darmowych szkoleń podnoszących kwalifikacje oraz bezpłatne wejściówki do wrocławskich ośrodków kultury oraz obiektów sportowych i rekreacyjnych. Wszystkie osoby, które chciałby zostać wolontariuszem, muszą wypełnić formularz, który znajdą na stronie wolontariat.wroclaw.pl. Uwaga, liczba miejsc jest ograniczona. 
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *