Wrocław: Na UE rozwiążą problemy młodych przedsiębiorców

Burza mózgów na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Międzynarodowy zespół studentów przez cztery najbliższe dni będzie rozwiązywał konkretne problemy młodych przedsiębiorców. Jak mówi Ałła Witwicka – Dudek z Biura Karier to, że Henley Business School z Wielkiej Brytania wybrała wrocławską uczelnię to duże wyróżnienie. W zajęcia będą uczestniczyć też przedsiębiorcy:

Program był przygotowywany od pół roku, na warsztaty zgłosiło się 10 młodych wrocławskich firm. Warsztaty poprowadzi międzynarodowy zespół profesorów i trenerów z Wielkiej Brytanii, Węgier, Irlandii i Polski. Zajęcia potrwają do 14 czerwca.
 
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *