Wrocław: na tej stacji samochody elektryczne będzie można ładować za darmo!

Samochody elektryczne na razie stanowią niewielki odsetek pojazdów, które poruszają się po polskich drogach. Ten trend wkrótce jednak może się zmienić. Do korzystania z ekologicznych aut zachęcają już nie tylko ekolodzy, ale coraz częściej również władze miast i przedsiębiorcy. We Wrocławiu powstała właśnie stacja do ładowania aut elektrycznych, na której przez najbliższy rok akumulator będzie można naładować całkowicie bezpłatnie. [czytaj więcej]
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.