World Games: Kończą się bilety na wydarzenia TWG 2017

Zawody rozgrywane w ramach TWG 2017 cieszą się dużym zainteresowaniem. W sumie sprzedano ponad 152 tysiące wejściówek, co stanowi 76 procent wszystkich dostępnych. Areny The World Games odwiedziło blisko 115 tysięcy osób, a strefę kibica 55 tysięcy fanów.

– Tak duża liczba sprzedanych biletów jest najlepszym dowodem na to, jak ogromnym zainteresowaniem cieszą się 10. Światowe Igrzyska Sportowe – mówi Adam Roczek, wiceprezes Wrocławskiego Komitetu Organizacyjnego The World Games 2017.
Do nabycia są ostatnie bilety na ju-jitsu, kajak polo, lacrosse, muaythai, piłkę ręczną plażową, sporty bilardowe, sporty taneczne, sporty wrotkarskie – hokej, unihokej. Wejściówki można kupić na eBilet.pl.
Przypomnijmy, 30 lipca odbędzie się Ceremonia Zamknięcia Igrzysk. Na placu Wolności zobaczymy wielkie muzyczne show. Początek o godz. 21.00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *