Wojtek Kiełbasa na żywo w Radiu Wrocław

Wieczorną porą w Radiu Wrocław często zdarza nam się gościć muzyków, którzy prezentują swoje umiejętności na żywo!

Październik zamknęliśmy mocnym akcentem, o który zadbał Wojtek Kiełbasa. Młody i zdolny muzyk, którego pewnie część z Was kojarzy z występów na żywo na wrocławskim rynku, ale i nie tylko tam.
O tym, że z gitarą czuje się jak ryba w wodzie przekonaliśmy się tuż po 18.30, kiedy zaintonował „The A Team”, piosenkę z repertuaru Eda Sheerana:

Wojtek szykuje debiutancką EP-kę, która zatytułowana będzie „Relacje”, a sesja nagraniowa debiutanckiego materiału przewidziana jest na grudzień. Jak będzie się prezentował ten materiał zobaczymy już wkrótce, na pewno pasji i radości grania Wojtkowi nie brakuje. Zresztą jest to widoczne jak na dłoni podczas wykonania „Use Somebody” braci Followill.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *