Wojna na Pergoli. Czy Hala Stulecia bezprawnie wyrzuciła najemcę restauracji?

Wzajemne zarzucanie sobie kłamstwa, oskarżenia o nieprzestrzeganie umów, groźby oddania sprawy do sądu i przerzucanie się oświadczeniami. W atmosferze wielkiego skandalu zarząd Hali Stulecia kłóci się z firmą Sławomira Onufrejowa, która – do niedawna – prowadziła restauracje na Pergoli. Końca sporu nie widać, a efekt na razie jest tylko i wyłącznie taki, że na Pergoli nie działa żadna restauracja, bo pomieszczenia zarząd Hali Stulecia kazał zamknąć na głucho. A sezon turystyczny właśnie się rozpoczął… [czytaj więcej]
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *