Wojciech Łobodziński znalazł nowy klub

Były szkoleniowiec Miedzi Legnica będzie pracował w III lidze.

Łobodziński prowadził Miedź przez większość rundy jesiennej ekstraklasy. Wcześniej awansował też z tym zespołem z 1. ligi. Słabe wyniki beniaminka sprawiły jednak, że Łobodzińskiego zastąpił Grzegorz Mokry.
Teraz Wojciech Łobodziński przeniesie się do Krakowa, gdzie będzie prowadził Wieczystą. To klub grający na poziomie III ligi, jednak z aspiracjami na grę na wyższym poziomie. Zawodnikami krakowskiego klubu są między innymi Sławomir Peszko, Radosław Majewski czy Thibault Moulin. Na stanowisku trenera Łobodziński zastąpił Dariusza Marca.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *