Wiktoria Zwolińska: Staram się nie mieć odpoczynku

„Chowany” to nowość od Wiktorii Zwolińskiej, która w ubiegłym roku dała się nam lepiej poznać za sprawą takich singli jak m.in.: „A tak ogólnie (mam doła)”, „Dziwoląg”, „Psuj” czy „Film”.
Artystka może pochwalić się nie tylko stale zwiększającym się gronem słuchaczy, ale także uznaniem muzycznych ekspertów, o czym świadczą chociażby okładki playlist „gen z” na Spotify czy „Młoda Polska” w Tidal, na których się znalazła.

Najnowsza propozycja Wiktorii wpada w ucho już od pierwszych dźwięków. „Chowany” to kolejna udana zabawa formą z folkowo-alternatywnym vibe’m i domieszką elektroniki, czego efektem jest dobry i jakościowy alternatywny pop.
Ten rok artystka rozpoczyna z przytupem, obiecując, że niejednokrotnie nasz muzyczny „kompas będzie wariował…”
POSŁUCHAJ:
[audioplayer id=”325417″ src=”/img/articles/127064/Wiktoria-Zwolinska-Staram-sie-nie-miec-odpoczynku-1-63d6b337e11d2-wzc.mp3″/]
 
 
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *