Wielka Barcelona przyjedzie do Jelcza-Laskowic

Duma Katalonii zagra w 3 turnieju Futsal Masters.

Ogromne emocje czekają kibiców futsalu na Dolnym Śląsku. Od 31 sierpnia do 3 września rozegrany zostanie 3 turniej Futsal Masters, w którym wystartuje m. in. wielka Barcelona.
Gospodarzem najlepszego turnieju w Polsce i jednego z najważniejszych w Europie będzie Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice. Misji zaproszenia do Polski Barcelony podjął się prezes klubu z Jelcza – Laskowic Sebastian Bednarz i jego misja zakończyła się powodzeniem.
W zawodach wystartuje 8 drużyn. Barcelona już potwierdziła swój udział. Pojawi się także Benfica Lizbona oraz kilka innych znanych zespołów.
W ubiegłym roku turniej wygrała Stalica Mińsk.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *