Wałbrzych, Jelenia Góra: 1 listopada komunikacja miejska bezpłatnie

Dział Komunikacji Zbiorowej ZDKiUM w Wałbrzychu informuje, że 1 listopada z komunikacji miejskiej skorzystamy bezpłatnie. W dniu „Wszystkich Świętych” autobusy, podobnie jak w latach ubiegłych, kursować będą według rozkładów jazdy ważnych w soboty. Wyjątkiem będzie linia 4 – te autobusy pojadą według specjalnego rozkładu, który znajdziemy pod LINKIEM.
Podobnie w Jeleniej Górze:
W dniu 1 listopada 2017 roku (środa) przejazd autobusami Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego sp. z o.o. w Jeleniej Górze jest bezpłatny (LINK).
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *