Wakacyjny cykl Filmowa Robota #1. Wojciech Todorow – operator

Przez całe wakacje będziemy prezentować i tłumaczyć jak powstaje film. Co tydzień zajmiemy się innym aspektem filmowej roboty. Naszymi gośćmi będą: aktor, reżyser, producent, operator, mistrz światła, dźwiękowiec i wielu innych, o istnieniu których często nie wiemy.

W pierwszym odcinku Filmowej Roboty opowiadaliśmy o sztuce operatorskiej. Gościem programu był Wojciech Todorow. Za kamerą stoi już od 30 lat, na swoim koncie ma dziesiątki najróżniejszych produkcji. Na wszystko patrzył swoim jak i kamery okiem.
[videoplayer id=170205][/videoplayer]
[videoplayer id=170206][/videoplayer]
[videoplayer id=170207][/videoplayer]
 
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *