W środę możliwe opady deszczu, maks do 19°C [PROGNOZA]

W nocy początkowo zachmurzenie umiarkowane i duże, miejscami przelotne opady deszczu. Później rozpogodzi się. Temperatura minimalna od 8°C do 10°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni i zachodni.
W dzień rano zachmurzenie małe i umiarkowane, później umiarkowane i duże. Miejscami słabe opady deszczu. Termometry pokażą maksymalnie od 17°C do 19°C. Wiatr umiarkowany, okresami dość silny, w porywach do 70 km/h, południowo-zachodni.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *